Invia una richiesta

Hesabımı kalıcı olarak silme

Commenti

3 commenti

 • etermax

  Merhaba ilkenur Altuğ! Buraya gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Maalesef iletişiminizi tam olarak anlayamadığımızı size bildirmek istiyoruz. Uygulamadan sıkıldığınız için üzgünüz, iyileştirmek için bize sağlamak istediğiniz herhangi bir öneri memnuniyetle karşılanacaktır. Size doğru şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen bize daha fazla ayrıntı verin. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. İyi günler dileriz!

  0
  Azioni per commenti Permalink
 • Hesabımı bende silemiyorum. anlayamıyorum nasıl bir cevaplama sekli anlamıyorum ? Ben hesabımı silmek istediğimde neden silme gibi bir işlem yapmıyorsunuz.. Bu asla yasal değil.. Lütfen Hesap silme linki gönderin..

  0
  Azioni per commenti Permalink
 • etermax

  Merhaba Uygulamayı İndirmeyin Hesabımı silemiyorum., yorumunuz için teşekkür ederim. Lütfen uygulamanın şu anda hesabınızı silmenizi sağlayan bir seçenek sunmadığını unutmayın. Ancak dilerseniz sizin için manuel olarak da silebiliriz. Hesap bilgilerinizi onaylamak için size e-posta yoluyla ulaşacağız. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. İyi günler dileriz!

  0
  Azioni per commenti Permalink

Accedi per aggiungere un commento.