Hesabımı kalıcı olarak silme

Comentarios

3 comentarios

 • etermax

  Merhaba ilkenur Altuğ! Buraya gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Maalesef iletişiminizi tam olarak anlayamadığımızı size bildirmek istiyoruz. Uygulamadan sıkıldığınız için üzgünüz, iyileştirmek için bize sağlamak istediğiniz herhangi bir öneri memnuniyetle karşılanacaktır. Size doğru şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen bize daha fazla ayrıntı verin. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. İyi günler dileriz!

  0
  Acciones de comentarios Permalink
 • Hesabımı bende silemiyorum. anlayamıyorum nasıl bir cevaplama sekli anlamıyorum ? Ben hesabımı silmek istediğimde neden silme gibi bir işlem yapmıyorsunuz.. Bu asla yasal değil.. Lütfen Hesap silme linki gönderin..

  0
  Acciones de comentarios Permalink
 • etermax

  Merhaba Uygulamayı İndirmeyin Hesabımı silemiyorum., yorumunuz için teşekkür ederim. Lütfen uygulamanın şu anda hesabınızı silmenizi sağlayan bir seçenek sunmadığını unutmayın. Ancak dilerseniz sizin için manuel olarak da silebiliriz. Hesap bilgilerinizi onaylamak için size e-posta yoluyla ulaşacağız. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. İyi günler dileriz!

  0
  Acciones de comentarios Permalink

Iniciar sesión para dejar un comentario.